біткоін

Трейдер вказав на ознаки продовження висхідного тренду ціни біткоїна

Про поточну ситуацію на ринку розповідає практик трейдер та засновник проєкту Crypto Mentors Микита Сьомов.

З кожним днем ​​волатильність біткоїну знижується все сильніше, а це прямий провісник швидкого початку «розширення» та виникнення спрямованого руху. Розглянемо перспективи руху та визначимо, де знаходиться інтерес великих капіталів.

За останній тиждень глобальна перспектива не змінилася. Актив сформував зону справедливої ​​ціни вище діапазону з лівої частини.

Також знизу з’явився об’ємний захист, який вказує на ініціативу покупця за локально дешевими цінами. Основне очікування від подібних конструкцій – рух нагору.

біткоін

Більш локальна перспектива аналогічно дає інформацію про відкидання локально дешевих цін у межах діапазону $63 400-$60 400. Ціна досягає верхнього кордону набагато швидше ніж нижній.

Також знизу з’являється захист та реакція на максимальний об’єм. Всі ці ознаки сигналізують про наявність великого покупця, зацікавленого у продовженні руху котирування у висхідному напрямку.

біткоін

Імовірність подальшого виходу у висхідному напрямку підтверджується і статистично, оскільки листопад — один із найприбутковіших місяців як для біткоїну, так і для американського індексу S&P 500.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *