Біткоін

Трейдер спрогнозував зростання ціни біткоїну до позначок вище $56 000

Про поточну ситуацію на ринку розповідає практик-трейдер та засновник проєкту Crypto Mentors Микита Семов.

Весь тиждень біткоїн знаходиться в рамках бокового діапазону, що був позначений раніше. Розглянемо пріоритетний напрямок руху першої криптовалюти на найближчі дні та позначимо ключові моменти, на які необхідно звернути увагу.

біткоїн

З минулого огляду підтвердилася гіпотеза формування балансу після сильного імпульсу вниз. Ринок так працює, що після сильного імпульсу неминуче йде звуження (вузький боковик). На цей час діапазон справедливих цін – $51 150-$46 200. З найбільшою ймовірністю протягом наступного тижня ми побачимо продовження ротацій ціни в рамках цього каналу.

У довгостроковій перспективі після остаточного формування зони вартості варто очікувати руху ціни BTC у висхідному напрямку до позначок $56 700. Саме там знаходиться діапазон, з якого ми побачили вихід у низхідному напрямку.

Приєднуватися до висхідного руху можна тільки при формуванні обсягу вище зони вартості та тесту проторгування, що утворилася. На цю мить його глобальна структура не зламана, про що говорить як об’ємний аналіз, так і Price Action.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.