Біткоін

Трейдер позначив рівні підтримки та опору ціни біткоїну

Про поточну ситуацію на ринку розповідає практик-трейдер та засновник проєкту Crypto Mentors Микита Сьомов.

26 листопада ціна біткоїну підійшла до ключового рівня підтримки, що дозволяє говорити про формування подальшого висхідного тренду. Розберемося, до яких відміток варто очікувати зростання першої криптовалюти, а які будуть перепоною.

біткоїн

Біткоїн підійшов до нижньої межі об’ємного діапазону VAL – рівню $53 500. У балансі правила роботи дуже прості: торгівля від кордонів до кордонів. У пріоритеті – очікування подальшого руху до верхньої межі VAL, розташованої на позначці $58 900.

На цей час весь ринковий інтерес зосереджений нижче за поточні цінові позначки. Величезна щільність лімітних заявок на купівлю опосередковано вказує на потенційний розвиток тренду у висхідному напрямку. Якщо котирування подолають і закріпляться вище за $61 000, відкриється шлях до $63 500.

Рекомендую уважно стежити за формуванням довгих етапів для приєднання до висхідного руху. Найімовірніше, спочатку ми побачимо проторгування на рівні $53 500, а потім уже необхідні патерни, оскільки для руху ринку необхідно продемонструвати звуження волатильності.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *