9 Січня 2022 в 18:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Трейдер: біткоїн залишає криптобіржі, але це не бичача ознака

Chainalysis

Криптовалютний аналітик Ніколас Мертен зауважив, що біткоїни, що залишають криптобіржі (BTC), аж ніяк не оптимістична ознака, як це може здатися, на перший погляд.

У новому відео Мертен прокоментував метрику блокчейн-трекера Glassnode, яка показує, що пропозиція BTC на криптобіржах повільно скорочується.

При цьому аналітик наголосив, що ця метрика не включає ринки ф’ючерсів та опціонів. У зв’язку з цим він припускає, що велика кількість криптовалюти йде на ринок деривативів, де вони торгуються, не чинячи підвищувального тиску на ціну базового активу.

Мертен сказав, що деривативи висмоктують капітал із реальних криптовалютних ринків, дезорієнтують простір і створюють непереборний тиск з боку покупців на біткоїн та інші цифрові активи.

За словами криптостратега, усунення переваг трейдерів зі спотових ринків на ринки деривативів може бути поясненням того, що стоїть за незадовільною продуктивністю криптовалютних ринків.

Це те, що справді дезорієнтує ринки. Тому що цей біржовий відтік… який усі називають бичачим, насправді втягує біткоїн на ринки деривативів.

Усі ті нові користувачі, які мають біткоїн чи, у разі, долари чи якась інша цінність, переходять на платформи деривативів. Їхній купівельний тиск більше не поширюється на спотові біржі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар