Coinbase

Топменеджер Coinbase: «Індія може стати центром розвитку фінансів і криптовалют»

Директор відділу розвитку продуктів Coinbase Суроджіт Чаттерджі заявив, що Індія може стати новим центром індустрії фінансів і криптовалют, якщо запровадить чіткі правила щодо їх регулювання.

Як повідомляє CoinQuora, Суроджіт Чаттерджі (Surojit Chatterjee) порівняв криптовалютну індустрію з першими днями появи Інтернету в середині 90-х років. На його думку, розробники мають створити ще безліч рішень, щоб поліпшити традиційні галузі та життя людей за допомогою криптовалют.

Говорячи про регулювання цифрових активів в Індії, Чаттерджі сказав, що, якщо індійський уряд представить розумні нормативні положення для нагляду за криптоактивами, це допоможе розвитку галузі. На початку вересня стало відомо, що влада Індії НЕ заборонятиме криптовалюти в країні та вже приступила до розробки податкового режиму для криптоактивів.

«Якщо Індія підтримає інновації в галузі фінансів і криптографії, країна зможе стати новим міжнародним фінансовим центром», – сказав Чаттерджі.

Крім того, він переконаний, що децентралізовані фінанси здатні удосконалити традиційну сферу платежів і кредитування, а також відкривають безліч інших можливостей. Тому Чаттерджі порадив підприємцям і молодим людям, почати вивчати принципи роботи блокчейну і Solidity – мова програмування для створення смартконтрактів Ефіріума.

У квітні Чаттерджі представив нову ініціативу біржі Coinbase під назвою «Проєкт 10%», згідно з якою торгова платформа буде виділяти 10% своїх ресурсів на інноваційні експерименти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *