Новини Uniswap

Токени Uniswap і Klayth очолили зростання криптовалют в рейтингу топ-30

Активність биків-спекулянтів в неділю, дозволила зупинити падіння ринку криптовалют, забезпечивши зростання Bitcoin і більшості великих альткоінів з рейтингу топ-30. Зростальний рух очолили токени Uniswap (UNI) і Klayth, додали за минулу добу 17% і 14%.

На думку аналітиків, службовий токен UNI стоїть на порозі двотижневого ралі, яке закінчиться 5-го травня.

У цей день розробники найбільшої DEX-біржі запустять третю версію протоколу Uniswap, яка успішно тестується упродовж останніх п’яти днів. Ці новини утримують будь-які покупки спекулянтів продавити токен UNI нижче мінімумів місяці. Активні покупки починаються, як тільки вартість криптовалюти падає до $ 30.

Новини Uniswap

Криптовалюта Klayth з’явилася в рейтингу топ-30 CoinMarketCap тільки в цьому році, але має за собою тривалу історію розвитку і високий ступінь поширення в Південній Кореї. Проєкт має власний блокчейн, розроблений стартапом Ground X за яким стоїть IT-гігант Kakao, що володіє однойменним месенджером.

Недільне зростання Klayth пов’язане з новим партнерством. Відома по розробці в екосистемі Ethereum компанія ConsenSys, тепер займеться блокчейном корейської криптовалюти. Klayth отримає мережі другого рівня і можливість проведення анонімних транзакцій. Розробники ConsenSys також допоможуть проєкту у створенні платформи для суверенної криптовалюти Південної Кореї.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *