криптовалюти

Токен Shiba за годину подорожчав на 70% після твіта Ілона Маска про цуценя

Маск написав, що доглядає цуценя породи Сіба-іну. Через це вартість альткоіна з аналогічною назвою різко піднялася.
Генеральний директор Tesla Ілон Маск написав в Twitter, що доглядає цуценя породи Сіба-іну. Після публікації Маска вартість альткоіна з назвою Shiba Inu за годину виросла на 68%, за даними CoinGecko.

Мільярдер відповів на пост спецпосланця ООН по інноваційних фінансів і стійким інвестиціям Хіро Мізуно. Він зазначив, що нормально, якщо трейдери вважають за краще торгувати Dogecoin на короткий термін. На думку Мізуно, з цуценятами Сіба-іну можна чинити аналогічним чином, оскільки за них потрібно нести відповідальність. Dogecoin пов’язують з Сіба-іну, оскільки собака такої породи зображена на логотипі монети.

Раніше Ілон Маск неодноразово згадував у своїх твітах Dogecoin. Останній раз це сталося 28 квітня. Підприємець назвав себе «Dogefather» напередодні передачі Saturday Night Live, яку він проведе 8 травня разом зі співачкою Майлі Сайрус.

16 квітня Маск опублікував картину Жоана Міро «Лай собаки на Місяць» і додав, що це «Doge (біржовий тікер альткоіна) гавкає на Місяць». На тлі цього ціна монети досягала максимуму на той момент в $ 0,45. 5 травня криптовалюта досягала піку в $ 0,69.

Dogecoin був створений у 2013 році як жарт. Зараз капіталізація цифрової монети становить $ 80 млрд. Dogecoin займає четверте місце в списку найбільш капіталізованих криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *