Tether

Tether ідентифікуватиме своїх користувачів

Емітент стейблкоїну Tether вступив у співпрацю зі стартапом Notabene, який спеціалізується на цифровій ідентифікації користувачів. Це допоможе Tether дотримуватись вимог Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), згідно з якими фінансові установи мають обмінюватися ідентифікаційною інформацією клієнтів.

Tether почне тестувати рішення Notabene для боротьби з відмиванням грошей та злочинністю при здійсненні транскордонних транзакцій цифрових активів”, – повідомила компанія.

За словами директора з правової відповідності Tether Леонардо Реала, співпраця з Notabene допоможе компанії виконати вимоги світових регуляторів та забезпечити прозорість діяльності, а також покращити якість послуг.

«Бувши першовідкривачами в галузі блокчейн-технологій та лідерами в контексті прозорості, ми маємо намір не лише дотримуватися нових правил, а й допомагати визначати їх, — сказав Реал. – Оскільки правила щодо обміну інформацією FATF зазвичай поширюються на фінансові установи, ми бачимо це вдалим моментом для налагодження співпраці традиційними та цифровими каналами з метою створення кращого сервісу для клієнтів у всьому світі».

Раніше компанія Hindenburg Research оголосила нагороду $1 млн за відомості про забезпечення USDT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *