Ілон Маск

Tesla зупинила приймання платежів в біткоіні через «велику ціну для екології»

Виробник електромобілів Tesla відмовився від платежів в біткоіні, всього два місяці тому вперше почавши приймати їх. Як повідомив засновник компанії Ілон Маск в Twitter, рішення обумовлене побоюваннями стосовно впливу біткоіна на екологію.

«Ми стурбовані стрімко зростального використання викопного палива в майнінгу і транзакціях біткоіна, особливо вугілля, який має гірші викиди з усіх видів палива», – йдеться в опублікованому Маском повідомленні.

Tesla почала приймати біткоіни в березні незабаром після того, як розкрила власну позицію в криптовалюті на $ 1,5 млрд. У першому кварталі компанія зафіксувала з неї прибуток на $ 272 млн.

«Криптовалюта – це хороша ідея на багатьох рівнях, і ми віримо в її багатообіцяльне майбутнє, але воно не може наступити ціною великого збитку для навколишнього середовища. Tesla не збирається продавати біткоіни, і ми маємо намір залучити його в транзакціях, як тільки майнінг перейде на більш стійкі джерела енергії, – заявляє фірма. – Ми також розглядаємо інші криптовалюти, які використовують менш як 1% енергії біткоіна в майнінгу на транзакцію ».

Тільки два тижні тому під час обговорення квартальних результатів фінансовий директор Tesla Зак Кіркхорн говорив, що компанія «має намір продовжити накопичувати біткоіни з клієнтських транзакцій, якими вони оплачують автомобілі».

На тлі сьогоднішнього оголошення ціна біткоіна різко знизилася від $ 54 800 до $ 51 600. На початку тижня Маск провів опитування серед користувачів Twitter стосовно того, чи слід компанії приймати Dogecoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *