Тесла компанія

Tesla втратила сотні мільйонів доларів на биткоинах

Tesla відзвітувала про збиток у 170 мільйонів доларів через криптовалюту

Американський виробник електромобілів Tesla прозвітував на власному сайті про втрату сотень мільйонів доларів на угодах з Bitcoin.

Збиток Tesla від знецінення біткоїну в першій половині 2022 року становив 170 мільйонів доларів. При цьому компанія отримала 64 мільйони доларів прибутку від продажу біткоїнів, що були на балансі.

Необхідність зафіксувати у звітності збитки від знецінення криптовалюту продиктована вимогами бухгалтерського обліку за американським стандартом US GAAP. Одночасно компанія не може визнавати доходи від підвищення поточної вартості криптовалюту до моменту їх продажу. Такі правила негативно впливають на фінансовий результат Tesla.

Раніше в липні засновник і голова Tesla Ілон Маск розповів, що компанія розпродала близько 75 відсотків своїх початкових активів у криптовалюті, які оцінювали 1,5 мільярда доларів. Сума продажів становила 936 мільйонів, 64 мільйони з яких було відображено у вигляді прибутку.

Також Маск запевнив, що компанія залишається відкритою до майбутніх покупок різної криптовалюти та не відмовлятиметься від цього класу активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.