Tesla

Tesla розробляє блокчейн-платформу – користувачі зможуть повністю відстежувати кобальт

Tesla Inc повідомила, що працює з консорціумом виробників кобальту над розробкою блокчейн-платформи для повного відстеження товару.

Платформа спрямована на створення «прозорого, відкритого і глобального реєстру», який буде відстежувати кобальт для забезпечення його стійкості та допомоги у відстеженні його походження.

Виробник електромобілів заявив, що бере участь в пілотному проєкті платформи, який планується запустити до кінця 2021 року. Повне відкриття очікується у 2022 році.

Tesla повідомила, що пілотний проєкт виконується в «реальних умовах експлуатації», починаючи з місць виробництва кобальту в ДРК і закінчуючи виробництвом електромобілів.

Повідомляється, що конкурент Tesla, Ford Motor Company, торік працював з партнерами над пілотною блокчейн-версією для відстеження використовуваного кобальту.

Блокчейн, та ж технологія, яка підтримує такі криптовалюти, як біткоіна і Dogecoin, схожа на відкритий реєстр, який можна використовувати для підвищення прозорості ланцюжка постачання кобальту.

Маск часто пише у Твіттері про криптовалюти, і його коментарі в соцмережах часом змінюють ціни як на біткойн, так і на Dogecoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *