Terra

Terra збирається спалити 10% своєї пропозиції токенів

Токен блокчейн-протоколу Terra наближається до історичних максимумів, оскільки інвестори очікують скорочення пропозиції.

Криптовалюта, що займає одинадцяте місце, зросла майже на 7% напередодні спалення токенів, запланованого на наступний тиждень. Пропозиція 44 передбачає спалювання 90 мільйонів токенів LUNA, що зберігаються в пулі спільноти Terra, що дозволить випустити нативний стейблкоін мережі UST на суму майже $ 4 млрд.

Terra

UST – це алгоритмічний стейблкоін, відповідно, вартість його випуску дорівнює номінальній вартості монети. Щоб випустити UST, необхідно спалити еквівалентну вартість резервного активу токена Terra LUNA.

Генеральний директор і співзасновник Terraform Labs До Квон написав у Твіттері вранці, що пропозиція 44 буде підтримана, що призведе до спалювання 90 мільйонів токенів LUNA, або близько 10% від загальної кількості. Нещодавно випущені UST в результаті спалювання будуть зберігатися в страховому протоколі мережі Ozone.

Крім того, Квон додав, що прийняття пропозиції призведе до нарахування комісії за своп і підвищить поточні винагороди за стейкінг LUNA в п’ять разів. Зараз річна винагорода за стейкінг становить 3,18%. Очікується, що після спалювання токенів нагорода збільшиться приблизно до 15%.

З початку жовтня Terra впала з історичного максимуму в $ 49,70, втративши більш ніж 28%. З того часу криптоактив зробив розворот і знаходиться менш ніж в 10% від свого історичного максимуму.

Схоже, що за поточним ралі варто кілька бичачих каталізаторів. На цьому тижні Terra прийняла пропозицію 128, що дозволяє переклади IBC в мережі. Це оновлення дозволяє користувачам відправляти власні маркери Terra в будь-який додаток, створене на основі екосистеми Cosmos.

Крім того, у вівторок міжмережевий міст Wormhole запустив підтримку LUNA і UST, завдяки чому шляхом підвищення сумісності мережі можлива передача активів між Terra, Ethereum, Solana і Binance Smart Chain.

Згідно з даними DeFi Llama, загальна вартість додатків DeFi на Terra досягла нового рекордного рівня в $ 10,22 млрд. Це робить Terra четвертим блокчейном за величиною загальної заблокованої вартості. Попереду знаходяться Ethereum, Binance Smart Chain і Solana.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *