Temenos

Temenos надасть доступ до крипто-активів

Інтеграція з крипто-фірмою Taurus надасть різні цифрові активи 3000 банківським і інституціональним клієнтам Temenos.

Temenos, постачальник банківського програмного забезпечення, об’єднався з крипто-фірмою Taurus, щоб надати клієнтам доступ до цифрових активів.

Дві швейцарські фірми будуть прагнути «подолати розрив між традиційними інвестиціями й цифровими активами», – заявив у понеділок директор по продуктах Temenos Олександр Дюре.

Taurus недавно отримав ліцензію з цінних паперів від Швейцарського органу з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) на управління незалежним регульованим ринком цифрових активів.

Taurus пропонує токенізацію, стекінг, децентралізоване фінансування (DeFi) і цифрові валюти на своїй платформі, до якої тепер матимуть доступ понад 3000 інституціональних клієнтів Temenos.

Інтеграція націлена на те, щоб банкам було простіше пропонувати своїм клієнтам торгівлю цифровими активами за допомогою продуктів Taurus, що пропонують гаряче, тепле і холодне зберігання, а також можливість підключення на основі API до більш ніж 10 протоколів блокчейну.

Зміни у швейцарських правилах, внесені в лютому, тепер надають токенізованим цінним паперам, що торгуються на блокчейні, такий же правовий статус, що і цифровим активам.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *