Новини Solana

Технологічний успіх DeFi призвів до зростання цін токенів Solana і Serum

Децентралізована платформа Serum вибудувана на блокчейні Solana.

Зниження вперше за останні 33 місяці рівня домінування біткоіна на ринку цифрових активів нижче 50% підкреслило зацікавленість інвесторів як до самих альткоінів, так і до інновацій, які стоять за тим чи іншим проєктом.

Так, 26 квітня спостерігається сильне зростання цін токенів Solana (SOL) і Serum (SRM), на 14,7% і 64,6%. SOL і SRM оновлює свої абсолютні максимуми, перебуваючи на рівнях вище 47 доларів і 9,8 долара відповідно.

Проект Serum c нативним токеном SRM є децентралізованим трейдинговим майданчиком, запущеним платформою криптовалютних деривативів, FTX. Serum вибудовує свою роботу на блокчейні Solana, який може обробляти по 50 тис. транзакцій в секунду.

Технологічно більш швидко робочий розподілений реєстр, а також низькі комісії за транзакції забезпечили інтерес до майданчика Serum з боку трейдерів. Успіх Serum підтримує зростання і нативних токенів FTX, що торгуються під тікером FTT: 15 квітня FTT виходив на абсолютний максимум (56,61 доларів). Після спостерігався спад корекції протягом декількох днів. FTT знову дорожчає, торгуючись 26 квітня вище рівня в 50,4 долара.

В даний час SOL піднявся по капіталізації на тринадцяте місце, залишивши позаду USDC, а також цифрові маркери проекту VeChain. З початку року SOL подорожчав більш ніж у 28 разів. Інтерес до SOL підтримується появою на базі блокчейну Solana нових проектів, включаючи як напрямок DeFi, так і сегмент токенів класу NFT.

У березні стало відомо, що фонд, пов’язаний з криптобіржою OKEx, Block Dream Fund, запустив інвестиційну структуру, орієнтовану на залучення капіталу в підтримку проекту Solana. У криптосфері деякі експерти вважають, що у Solana є потенціал, щоб стати одним з головних конкурентів Ethereum у сфері DeFi і NFT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.