Polygon

TechCrunch: інституційні інвестори можуть вкласти в блокчейн-компанію Polygon $50-$150 млн

Ціна токену MATIC на тлі новини знизилася на 16%.

Індійська венчурна компанія Sequoia Capital India та британська Steadview Capital ведуть переговори про інвестування від $50 до $150 млн у блокчейн-компанію Polygon. Про це повідомляє портал TechCrunch із посиланням на джерела.

Інвестори хочуть придбати токени MATIC блокчейн-мережі Polygon, розповіли джерела. Портал передбачає, що угода буде здійснена з 20%-ним дисконтом до середньомісячної ціни токена. За даними Coinmarketcap, середня ціна MATIC за місяць становила $1,83. Виходячи з цього, вартість токена в угоді може становити $1,5.

У разі здійснення угода стане ознакою повернення довіри південноазіатських венчурних фірм до блокчейн-компанії, зазначає портал. За даними джерел TechCrunch, минулого ранні інвестори Polygon попросили повернути гроші під час спаду ринку.

Компанії не відповіли на запит ЗМІ щодо коментарів. Ціна токена MATIC знизилася на 16% на добу на тлі публікації TechCrunch.

Polygon

Блокчейн-компанія Polygon розробляє рішення другого рівня мережі Ethereum. З моменту заснування у 2017 році компанія провела 4 раунди фінансування. Точна сума інвестицій на порталі Crunchbase не вказана. Відомо, що у 2019 році венчурна компанія криптобіржі Coinbase вклала у проєкт $450 тис. А у травні поточного року криптоентузіаст Марк Кьюбан інвестував у Polygon нерозкриту «значну» суму.

Polygon

Цього року криптобіржа повторно підтримала проєкт. У вересні Coinbase вирішила інтегрувати рішення другого рівня (L2) для Ethereum, розроблене компанією Polygon. На думку компанії, цей крок допоможе користувачем знизити вартість та час очікування переказу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.