Біткоін

“Таліби ніколи не зможуть розібратися в криптовалюті”, – засновниця LEARN Афганістан.

На початку цього матеріалу варто відразу ж зазначити, що діяльність організації «Learn Афганістан» спрямована на те, щоб зробити освіту доступною для жінок і дівчат по всьому Афганістану. Ідея створення такого роду «фонду допомоги» була приречена на скандал і ажіотаж серед місцевого уряду, оскільки розвиток жіночої частини населення в цій країні завжди був обділений увагою влади.

Днями засновниця вищезгаданої організації Learn Афганістан Паштана Дуррані висловилася щодо криптовалют. Жінка заявила, що фінансове мислення місцевих жителів — талібів, бажає кращого. За її словами, «ера віртуальних грошей» в Афганістані може і не наступити, оскільки існує висока ймовірність того, що талібам не під силу буде розібратися в принципі роботи та використанні цифрових активів.

«Талібан – це частина місцевого населення, свідоме життя якого пройшло у маленьких селах та горах. Вони можуть годинами говорити про війну, але якщо я їм скажу надіслати переказ у криптовалюті або відкрити рахунок у банку, вони мене не зрозуміють. У них відсутнє фінансове мислення апріорі, багато хто здивувався б, дізнавшись, що такі люди ще існують», — зазначила жінка.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Афганістан увійшов до списку країн, які оголосили про намір випустити власні ВТС-облігації.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.