22 Грудня 2022 в 07:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Свопи MetaMask отримали підтримку сайдчейнів

Metamask
Share this page to Telegram

Криптовалютний гаманець MetaMask додав підтримку сайдчейнів Arbitrum та Optimism для внутрішнього плагіна з обміну токенів.

Свопи на базі гаманця MetaMask тепер підтримують сайдчейни Arbitrum та Optimism. Про це повідомляється на офіційному сайті гаманця. Новий функціонал також доступний у сервісі MetaMask Portfolio Dapp.

До підтримки сайдчейнів, користувачі MetaMask могли конвертувати токени на базі мереж Ethereum, BNB Chain (колишнього Binance Smart Chain), Polygon і Avalanche. Дані з сайдчейн MetaMask збиратиме на децентралізованих біржах, повідомляється в анонсі.

У листопаді компанія-власник MetaMask, ConsenSys, оновила політику конфіденційності, заявивши, що вона збирає IP-адреси та адреси гаманців користувачів криптовалютного гаманця, коли вони використовують інфраструктурний сервіс Infura. Infura – це стандартний спосіб підключення користувачів MetaMask до блокчейну Ethereum. На тлі критики з боку криптовалютної спільноти, у ConsenSys поспішили уточнити, що зберігатимуть дані лише протягом семи днів.

На початку грудня співзасновник криптогаманця MetaMask Ден Фінлей пригрозив відкликати програму з App Store через політику Apple щодо невзаємозамінних токенів (NFT). За словами Фінлея, комісія Apple із платежів усередині екосистеми iOS у розмірі 30% є «зловживанням монополії». Він також попередив, що Apple, ймовірно, візьметься за всі криптовалютні гаманці, щоби максимально капіталізувати свій прибуток від активності на крипторинці.

Щоб припинити монополістичні замашки Apple, співзасновник MetaMask запропонував використовувати сторонній сервіс, який ретранслював би ончейн-транзакції за передоплату. Таке рішення зробило б криптовалютні програми «безплатними» для користувачів пристроїв Apple, позбавивши їх комісійної накрутки купертинівської компанії, вважає Фінлей.

Раніше американській криптовалютній біржі Coinbase довелося видалити функцію перекладу NFT у своєму гаманці Coinbase Wallet через вимогу Apple стягувати 30% з усіх транзакцій. При цьому в Apple ніяк не підтримують криптовалюти, що робить технічно неможливим виконання вимог, відзначають в Coinbase.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар