12 Грудня 2022 в 20:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SushiSwap втратила $30 млн за рік на стимулах для постачальників ліквідності

SushiSwap (SUSHI) криптовалюта
Share this page to Telegram

Децентралізована криптобіржа SushiSwap планує змінити свою бізнес-модель, щоб обробляти більше операцій обміну та більше заробляти завдяки комісіям.

Генеральний директор децентралізованої криптовалютної біржі SushiSwap Джаред Грей (Jared Grey) повідомив, що за останні 12 місяців біржа втратила близько $30 млн через стимули для постачальників ліквідності. За словами керівника, наразі його DEX використовує стратегію емісії на основі токенів, щоб заохочувати учасників біржі, проте ставка, що діє, нестійка.

Зараз SushiSwap планує переробити свою токеноміку, щоб постачальники ліквідності не субсидувалися емісією. Також повністю переглянути початкову ліквідність на біржі. У першому кварталі наступного року команда DEX планує впровадити інновації для масштабування обсягів обміну.

Джаред Грей обмовився про політику повної фінансової прозорості SushiSwap – він пообіцяв, що біржа випустить загальнодоступні інформаційні панелі для діяльності DAO у першому кварталі 2023 року. Однак поки що ініціатива перебуває на стадії обговорення. За словами глави DEX, це не те, чому слід приділяти увагу прямо зараз.

Нагадаємо, раніше Грей повідомляв, що спільнота біржі активно обговорює пропозицію про переведення 100% винагороди власників xSushi на баланс компанії, оскільки проєкт закінчує резервний капітал для підтримки роботи та розвитку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар