Венесуела

Суд Венесуели скасував конфіскацію понад 1600 ASIC-майнерів

У ході судового розгляду суд Каракаса ухвалив Sunacrip повернути майнери власнику компанії Sierramoros.

Відповідно до судових документів, Національне управління з криптоактивів та суміжних операцій Венесуели (Sunacrip), вилучаючи обладнання, порушило «право на захист та належну правову процедуру, а також право власності позивача».

У ході судового розгляду з’ясувалося, що вилучене обладнання знаходилося на зберіганні у сторонньої компанії, яка надає послуги з технічного обслуговування майнерів, яка не є господарем обладнання. Суд зазначив, що процедуру конфіскації майнерів було проведено з порушенням формальностей. Відповідно до закону, вилучення мало проводитися через 15 днів після складання акта.

Національне управління з криптоактивів та суміжних операцій Венесуели конфіскувало обладнання у день складання акту. Суддя також розглянув позов власника обладнання, який вважає, що конфісковане обладнання могли використовувати для видобутку біткоїну, поки судовий розгляд не було завершено, оскільки співробітник Sunacrip, який контролював операцію, не повідомив про місце зберігання конфіскованих ASIC-майнерів.

У ході розгляду суд зобов’язав Sunacrip повернути конфісковані 12 Antminer S9/S9I, 1624 EBANG E9I і 1475 джерел живлення компанії Sierramoros, яка зберігатиме обладнання доти, доки не буде закрито справу. У рішенні суду йдеться про те, що компанія Sierramoros має право зберігати у себе майнери, але не може використовувати для видобутку криптовалют до завершення судового розгляду.

Згідно з новим законодавством, з вересня 2020 року Sunacrip почала посилено контролювати видобуток криптовалют. Рішення було ухвалено після того, як Венесуела дозволила імпорт майнінгового обладнання до країни, забороненого з 2018 року. У листопаді Sunacrip, поліція та співробітники енергетичної компанії закрили підпільний датацентр у штаті Міранда та конфіскували 100 одиниць майнінгового обладнання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.