Майнінг

Студентів відправлять в колонію суворого режиму за крадіжку майнінг-ферми

По чотири з половиною роки колонії суворого режиму отримали студенти з Удмуртії за крадіжку великої майнінг-ферми в Татарстані.

Як уточнює портал “Реальний час”, на лаві підсудних опинилися двоє молодих людей. За даними слідства, влітку 2019 року ці особи брали участь в пограбуванні “Чистополя”, відомого індустріального парку.

Студенти напали на охоронця і зв’язали його. Після цього вони викрали в цілому 114 одиниць обладнання для криптодобутку. Майнінг-ферма функціонувала на території тепличного комплексу.

Тепло від комп’ютерів переганялося за допомогою вентиляторів в спеціальне приміщення, де вирощували зелень. Операція по затриманню підозрюваних відбулася взимку 2019 року, з’ясували журналісти.

Під час допитів 20-річні молоді люди розповіли слідчим, що їх найняли для цього злочину. При цьому організаторів пограбування індустріального парку правоохоронці досі не затримали.

У Росії протягом останніх декількох років спостерігається посилення попиту на майнінг-обладнання. Люди часто йдуть навіть на злочин, щоб роздобути ферму і зайнятися видобутком криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *