14 Лютого 2022 в 07:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Стратег відомого банку вважає, що частка ETH на ринку може перевершити BTC

Прогноз Ethereum
Share this page to Telegram

Стратег банку Morgan Stanley вважає, що згодом частка ETH на ринку може перевершити BTC

Аналітик банківського гіганта Денні Галіндо зазначив, що ETH вже несхожий на інші криптовалютні активи, тому може вважатися відмінними від біткоїна інвестиції. Саме Ethereum може похвалитися значною економічною активністю, ніж просто платіжний варіант або засіб заощадження, а сюди можна додати той же сектор NFT та DApps. Різноманітні варіанти застосування Ethereum допоможуть йому перевершити ринок BTC:

Ethereum створює великі ринки для децентралізованих додатків, підвищуючи свій рівень корисності, таким чином частка ETH на ринку може перевершити BTC

Крім того, стратег вважає, що Ethereum інтегрується з ринками із сектора традиційних фінансів та кореляція ETH з фондовим ринком практично вдвічі перевищує показники BTC:

«З грудня 2018 року кореляція ETH та BTC становить близько 0,7. Але кореляція ETH з індексом S&P 500 дорівнює 0,26, тоді як BTC всього 0,14. Якщо ці рівні кореляції збережуться, заміна в портфелі BTC на ETH зробить його кореляційним з фондовим ринком»

Також стратег упевнений, що криптовалюта прийшла серйозно і надовго.

«Ми не надаємо рекомендацій щодо купівлі чи продажу ETH. Криптовалюта прийшла серйозно і надовго. Чим швидше ми зможемо зрозуміти всі тонкощі ринку, тим раніше ми зрозуміємо, як криптоактиви можуть вписатися в інвестиційні портфелі»

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар