Новини Bitcoin

Стратег Bloomberg назвав три причини для зростання біткоіна до $ 100 тис.

Майк Макглоун назвав першу криптовалюту «правильним активом» у світі, який поступово переходить на цифрові технології.
Стратег Bloomberg Intelligence Майк Макглоун вважає, що інвестиції Tesla в біткоіни, випуск на його основі ETF-фондів і прийняття криптовалюти в якості альтернативи Фіату – це каталізатори, які підвищать вартість першої цифрової монети до $ 100 тис. Він також назвав біткоін «правильним активом» у світі, який поступово переходить на цифрові технології.

В кінці березня Майк Макглоун вже робив прогноз на біткоін, згідно з яким криптовалюта в цьому році може вирости до $ 400 тис. На його думку, незабаром інвестори можуть почати розглядати біткоін як захисний актив для зниження фінансових ризиків. Також стратег порівняв поточну ситуацію на ринку з подіями 2013 і 2017 років, коли спостерігалися цикли зростання біткоіна.

Раніше інвест-директор Soros Fund Management Дон Фіцпатрік пояснювала, чому інвестори з Уолл-стріт почали серйозно сприймати криптовалюту. За її словами, це сталося через пандемію і пов’язаного з нею економічної кризи. Інвестори почали активно цікавитися цифровими активами через побоювання щодо знецінення фіатних валют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *