ethereum крипта

Страйк Ethereum-майнерів не вдався

На початку березня майнери Ефіріума, що виступають проти прийняття EIP-1559, заявили, що 1 квітня проведуть «страйк» і об’єднають потужності на пулі Ethermine. У підсумку, страйк провалився.

В рамках EIP-1559 пропонується змінити розрахунок комісій за проведення транзакцій в мережі Ефіріума, а також почати спалювати частину ETH при підтвердженні транзакцій. Це повинно значно знизити комісії в мережі Ефіріума. Однак багато майнерів виступили проти прийняття пропозиції, адже їх доходи моментально впадуть. Незважаючи на це, розробники вирішили включити EIP-1 ​​559 в хардфорк London, запланований на липень цього року.

Після цього ініціативна група майнерів закликала всіх супротивників пропозиції перемістити потужності на пул Ethermine, щоб «показати свою силу». Акція була запланована на 1 квітня, але за підсумками дня хешрейт пулу виріс вкрай незначно. Якщо на початку тижня майнери на пулі Ethermine генерували хешрейт в 94 Тх \ с, то 1 квітня хешрейт склав 96 Тх \ с.

майнери сподівалися, що в результаті акції на пулі Ethermine виявиться більше 51% хешрейта мережі, так що пул зможе в односторонньому порядку приймати або скасовувати зміни в протоколі мережі. Однак, схоже, далеко не всі майнери Ефіріума підтримали «страйк».

За даними аналітиків CoinMetrics, EIP-1559 не надто посприяє зниженню комісій в мережі Ефіріума. На їхню думку, пропозиція допоможе зрівняти комісії і знизити їх розкид, але середній розмір комісій залишиться досить високим, оскільки кількість транзакцій в мережі другої криптовалюти надмірно велике. Зараз кожен блок Ефіріума наповнений на 97-98% і допомогти з цією проблемою можуть тільки рішення щодо масштабування Ефіріума.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *