Hub Blockchain Bogota

Столиця Колумбії виділить $ 2.8 млрд. на розвиток блокчейн-ініціатив

100 колумбійських стартапів отримають мільйони доларів на розвиток блокчейн-ініціатив, здатних змінити вигляд Боготи на краще.

Санта-Фе-де-Богота анонсує нову програму Hub Blockchain Bogota, в рамках якої 100 обраних стартапів отримають фінансову підтримку від міської влади. Завдання місцевого уряду – модернізувати колумбійську столицю і перетворити її в справжнє розумне місто.

Серед тих, хто підтримав ініціативу – Університет Хорхе Тадея Лозано, Innpulsa, Biointropic і Tribe Accelerator Singapur – акселератор, підтримуваний з бюджету Сінгапуру. Бюджет самого фонду Hub Blockchain Bogota наближається до $ 3 млрд.

Свої ініціативи, які допоможуть зробити мегаполіс краще, розробники повинні направити FITIC, Фонду інновацій Боготи. Кожен стартап може претендувати на суму від $ 10 до $ 50 млн., а також отримає консультації від експертів уряду.

Паралельно в Боготі підтримку отримають компанії, що пропонують жителям товари та послуги, а також команди, що пропонують ідеї щодо поліпшення екологічної ситуації.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *