ФБР

Стів Возняк передбачає зростання біткоїну до $100 000

Співзасновник Apple Стів Возняк інвестував велику суму в біткоїн і очікує на зростання криптовалют через високий суспільний інтерес до них. Програміст Стів Возняк (Steve Wozniak) під час подкасту Steve-O’s Wild Ride заявив, що досить рано увійшов на ринок біткоїну. Він не збирався заробляти гроші на кріптовалюті, його метою було дослідження нового активу. Возняк додав, що йому подобається стежити за ціновим рухом активу, чи то акції, чи криптовалюта. Спочатку але придбав біткоїн із цікавості.

«Я купив багато біткоїнів на самому початку, щоб зрозуміти, як грати з цим новим активом, як купувати їх онлайн? І я розібрався у цьому! Як купувати їх в інших країнах і як купити за них пончик в іншій країні? Як знайти банкомат, який працює з вашим біткоіном? Я хотів поекспериментувати і дізнатися про все це, а потім біткоін пішов вгору. Я злякався і продав всі свої біткоїни, залишивши лише 1 BTC. Моя мета – грати та експериментувати, а не заробляти на цьому гроші», – заявив Возняк. Він двічі пройшов через «бичачий» ринок відколи інвестував у біткоїн. «Два рази биткоін йшов угору і приносив гроші». Возняк вважає, що ціна BTC зросте ще вище і досягне шестизначної позначки. «Зовсім скоро я думаю, що біткоїн досягне $100 000. Я не знаю, звідки у мене таке почуття. Я не можу прикласти до цього жодної математики. Я просто справді відчуваю це через загальний інтерес. Інтерес до криптовалюти настільки високий, що я перевів ще грошей на гаманець Coinbase».

Стів Возняк вірить у потенціал зростання біткоїну, але не розуміє альткоїни та невзаємозамінні токени (NFT). «Кількість людей, яких обманюють на інших криптовалютах та NFT, просто обурливо. Біткоїн безпечний, оскільки це великий актив. Це стабільно. Консервативне мислення: ви вибираєте великі, і вони будуть поруч, а біткоін стабільний». Цього року Возняк розкритикував криптоактиви, у тому числі криптовалюти-меми та невзаємозамінні токени, назвавши більшість із них шахрайськими.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.