Майнінг

Стартап постачає все місто теплом від майнінгу біткоіна

Північний Ванкувер стане першим містом у світі, який обігріється внаслідок видобутку біткоіна.

MintGreen, канадський майнер криптовалют, що спеціалізується на чистих технологіях, працює з Lonsdale Energy Corp. над постачанням тепла в місто Північний Ванкувер в Британській Колумбії внаслідок видобутку біткоіна.

Джерело тепла буде введений в експлуатацію у 2022 році та запобігатиме потраплянню в атмосферу 20 000 метричних тонн парникових газів на мегават в порівнянні з природним газом, йдеться в заяві, наданій CoinDesk.

Запатентовані MintGreen «Цифрові котли» відновлюють 96% електроенергії, яка використовується для видобутку біткойнів, у вигляді тепла, яке потім використовується для постачання населення та обслуговування промислових процесів.

Компанія використовує технологію «занурення», яка вловлює тепло, що виділяється при видобутку цифрових активів і направляє його в систему гарячого водопостачання, відому як «District Energy», яка потім розподіляється серед клієнтів, пояснив генеральний директор MintGreen, Колін Салліван.

За словами Саллівана, у комунального підприємства є близько сотні будівель для обігріву і MintGreen буде продавати йому тепло в рамках договірного довгострокової угоди.

16 березня керівник цифрових активів CoinShares заявила, що бере участь в раунді початкових інвестицій MintGreen, зазначивши, що система «занурення» майнера вловлює і передає тепло, що генерується серверами крипто-майнінгу, на промислові підприємства гарячого водопостачання.

Використання тепла від майнінгу біткоіна не новина, скоріше, це відбувається в усьому світі в менших масштабах. За словами Саллівана, MintGreen планує запустити систему до зими наступного року, що стане першим великомасштабним розгортанням технології компанії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *