9 Березня 2023 в 18:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Стартап із перевірки платоспроможності криптокомпаній залучив $15,8 млн

криптокредит головна
Share this page to Telegram

Проєкт Proven залучив $15,8 млн під час посівного раунду фінансування, який очолила венчурна фірма Framework Ventures. Про це йдеться у пресрелізі.

Стартап розробляє технологію з урахуванням доказів із нульовим розголошенням, що покликана допомогти криптокомпаніям доводити свою платоспроможність без необхідності передачі конфіденційної інформації.

Серед інших інвесторів: Баладжі Срінівасан, Роджер Чен та Ада Йео.

Представник Proven заявив, що «доказ платоспроможності» дозволяє фірмам відображати активи та пасиви, не розкриваючи баланси публічно.

«Останні кілька місяців виявили проблему, яка тривалий час непокоїла фінансові компанії та криптофірми. Це відсутність ефективного та конфіденційного способу зміцнення довіри клієнтів», – зазначив співзасновник проєкту Річард Дьюї.

Він додав, що нова розробка підвищить авторитет криптовалютних платформ серед користувачів та регуляційних органів, при цьому захищаючи їхню особисту інформацію.

Серед клієнтів стартапу платформи Coinlist, Bitso, TrueUSD та M11 Credit.

Отримані кошти компанія використовує для розширення штату співробітників та розвитку технологічної інфраструктури.

Незабаром після краху FTX багато криптопроєктів почали надавати докази своєї платоспроможності. Першою у галузі ініціативу Proof-of-Reserves запустила Binance.

Нагадаємо, у лютому найбільша криптобіржа інтегрувала zk-SNARK у свій механізм підтвердження резервів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар