DriveWealth

Стартап DriveWealth купив криптоплатформу Crypto-Systems

Стартап DriveWealth почав займатися криптовалютою. Для цього він придбав платформу CryptoSystems, яку створили квантові фахівці з Гарварду, а також заснував дві фірми для обробки даних та виконання угод. Фінансову підтримку проєкту надав SoftBank.

Глава DriveWealth Боб Кортрайт заявив, що завдяки покупці Crypto-Systems його компанія почне пропонувати клієнтам торгівлю Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH) у квітні-травні 2022 року. За словами підприємця, індустрія цифрових валют нагадує часи Дикого Заходу: бракує узгодженості та інформації про ціни. Ціль фірми — зміна цієї ситуації, а також підвищення прозорості ринку криптоактивів.

Кортрайт зазначив, що при торгівлі через такі біржі як Coinbase, трейдери зазнають збитків через високі комісії, які досягають 200 базисних пунктів за кожен платіж. Підприємець наголосив, що «це надто багато».

Керівник DriveWealth також повідомив, що його компанія розглядає вихід на фондовий ринок через первинне публічне розміщення акцій (IPO). Передбачуваний час включення цінних паперів фірми до лістинга на біржі — кінець 2023 року.

Компанія DriveWealth відрізняється від таких майданчиків як Coinbase або Robinhood. На відміну від них, вона є непублічною, і укладає угоди за лаштунками. Фірма співпрацює зі 100 партнерами, включаючи Cash App Block і Revolut, із сукупною клієнтською базою 15 млн інвесторів.

Раніше DriveWealth залучила $200 млн під час раунду фінансування, після чого отримала оцінку у $2,85 млрд. Кошти надали SoftBank, Insight Partners та інші венчурні капіталісти. Очільник компанії Кортрайт має досвід розробки електронних торгових платформ. Раніше він також був валютним трейдером. Підприємець упевнений у тому, що торгові витрати на цифрові активи впадуть через зростальну конкуренцію.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.