DeFi Umee

Стартап DeFi Umee приваблює додатково $32 млн

Umee, протокол, який створює сумісні інструменти для користувачів децентралізованих фінансів (DeFi), зібрав додатково 32 мільйони доларів шляхом продажу Coinlist своїх власних токенів UMEE.

Umee створює «міжмережевий концентратор DeFi», який надає користувачам DeFi ряд сумісних інструментів, що працюють у різних мережах та майданчиках. Хаб міститиме початкові інструменти, створені Umee, а також сприятиме розвитку розробників на основі початкових пропозицій. Він орієнтований на створення інструментів для міжмережевих відсоткових ставок, міжланцюжкового кредитного плеча і багатоланцюгових ставок.

Лише у червні минулого року він зібрав 6,3 мільйона доларів від таких компаній, як Polychain, Coinbase та інших, у посівному раунді. Тепер його токени UMEE принесли йому додаткові 32 мільйони доларів. Команда продала токени через CoinList, платформу, яка дозволяє продавати цифрові активи до того, як вони з’являться на біржах.

Пропозиція Umee була найбільшою кількістю реєстрантів в історії продажів CoinList, досягнувши понад 900 000 і розпроданих за годину. В результаті продажу до блокчейну Umee було додано 64000 власників токенів.

Генеральний директор Брент Сюй сказав, що команда планує використати нещодавно залучені засоби для розширення своєї команди інженерів. розширювати свої ресурси щодо дотримання правових норм, розширювати свою базову інфраструктуру, а також розширювати та розвивати свою глобальну спільноту шляхом додаткового маркетингу.

Щоб підвищити функціональну сумісність міжмережевого концентратора, Umee планує створити команди з 6-8 інженерів для кожної мережі блокчейнів, до якої він підключається, включаючи системних інженерів, криптографічних інженерів і менеджерів по продуктах. До кінця наступного року планується підключити від п’яти до восьми мереж.

Екосистема Umee розширюватиметься для підтримки кількох мостових інфраструктур блокчейнів, щоб забезпечити з’єднання між різними мережами. Сюй сказав, що команда планує створити інфраструктуру тестування мережі для міжмережевих мостів та функцій кредитування та запозичення.

Команда планує її запуск mainnet на середину лютого 2022 року, згідно з повідомленням. Бета-версія веб-програми буде доступна найближчими днями.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *