18 Березня 2023 в 19:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Старший стратег Bloomberg прокоментував динаміку Bitcoin

Біткоін
Share this page to Telegram

Крах кількох технологічних банків США вразив глобальний ринок. Проте старший стратег Bloomberg Intelligence Майк МакГлоун, схоже, позитивно оцінює короткострокові перспективи флагманського криптоактиву. Експерт підкреслив, що в умовах, що склалися, прибутковість корпоративних облігацій похитнеться, що зіграє на руку біткоїна.

Майк Макглоун зазначив, що Bitcoin впевнено утримується вище за цільову позначку $25 000. Це говорить про те, що покупці домінують в умовах ринку, а тому біткоїн з великою ймовірністю перебуватиме в стані локального буллрану. Відомий криптоаналітик Майкл ван де Поппе теж очікує подальшого розвитку висхідної тенденції.

Експерт підкреслив, що найближчим часом біткоїн піде на ретест ключового рівня опору $29 000. Але, на думку аналітика, необхідно уважно слідкувати за реакцією ціни на позначку $28 000. Варто ще врахувати, що наступного тижня відбудеться чергове засідання Федеральної системи.

Раніше все йшло до того, що відомство й надалі дотримуватиметься жорсткої монетарної політики, а це виллється у зростання ставки рефінансування на 0,5%. Однак у банківському секторі США спостерігається явна криза, при цьому місцевий ринок праці вже не демонструє досвідченої стабільності.

За словами експертів, такий стан справ змусити ФРС діяти не так радикально. Ринки закладають високу ймовірність, що за підсумками нового саміту Федрезерву ставку рефінансування буде збільшено не більш як на 25 базисних пунктів.

У минулому наша редакція інформувала: конгресмен Том Еммер направив листа до FDIC, в якому він звинуватив керівництво відомства в упередженому ставленні до сегмента цифрових валют. Також Еммер вважає, що банківський регулятор діє насамперед із політичних міркувань.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар