Байден

США взяли курс на боротьбу з програмами-вимагачами криптовалют

Уряд США розвиває свої можливості для відстеження криптовалют та аналізу з метою боротьби з атаками програм-вимагачів, які приносять злочинцям цифрові активи.

На новому брифінгу для преси заступник прессекретаря Карін Жан-П’єр заявила, що адміністрації Байдена відомо про атаку програм-вимагачів, спрямованої на найбільшого у світі виробника м’яса компанію JBS, заводи якого знаходяться в США, Канаді та Австралії.

Жан-П’єр помітила, що боротьба з програмами-вимагачами – пріоритет Білого дому, тому адміністрація Байдена буде нарощувати набір інструментів для відстеження криптографічних транзакцій, пов’язаних зі зломами.

Президент Байден вже приступив до прискореного стратегічного аналізу по боротьбі зі збільшеною загрозою програм-вимагачів, який включає чотири напрямки. По-перше, це поширення інфраструктури програм-вимагачів і піймання учасників, які працюють в тісній співпраці з приватним сектором.

По-друге, створення міжнародної коаліції з метою привернути до відповідальності країн, що вкривають учасників викупу … Розширення аналізу криптовалют для виявлення і переслідування злочинних транзакцій, і огляд політики уряду США щодо програм-вимагачів.

Не дивно, але ФБР пов’язує злом JBS з російською групою, відомої як REvil або Sodinokibi, яка, ймовірно, замішана в попередніх атаках виробника комп’ютерів Acer, постачальника Apple Quanta Computer і валютну біржу Travelex:

Білий дім безпосередньо взаємодіє з урядом Росії з цього питання і повідомляє, що відповідальні держави не приховують злочинців-вимагачів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *