криптовалюти

США приймає закон про конкуренцію без положення про криптовалюту

Законодавчий акт, який спочатку був спрямований на вирішення проблем ланцюжка постачання для підтримки конкурентоспроможності економіки та бізнесу Штатів, днями був прийнятий Палатою представників, однак у ньому відсутнє положення, яке зазнало величезної критики у криптопросторі через надання міністру фінансів повноважень закривати біржі.

У ході голосування 222-210, яке відбулося в п’ятницю, Палата представників ухвалила Закон про конкуренцію в Америці в основному за партійною лінією. Положення, яке було спочатку запропоновано представником Коннектикуту Джимом Хаймсом, дозволяло б міністру фінансів встановити обмеження на спостереження за фінансовими установами з підозрами у шахрайстві та не виносити це питання на обговорення громадськості. Проте законодавці змінили формулювання цього тижня, щоб захистити обмеження, які наразі передбачені Законом про банківську таємницю.

До того моменту, як Хаймс, по суті, прибрав частину свого становища, група захисників крипто-політики Coin Center розкритикувала владу за те, що вона дає “неконтрольовану та односторонню владу забороняти біржам та іншим фінансовим установам брати участь у транзакціях із криптовалютами”. Тед Бадд, який є представником Північної Кароліни, запропонував змінити дане становище, називаючи його “серйозною помилкою”:

“Міністерство фінансів не повинно мати односторонніх повноважень ухвалювати радикальні економічні рішення без забезпечення повного належного процесу нормотворчості”, – заявив Бадд в оголошенні від 27 січня. “Це драконівське становище не допомогло б Америці конкурувати з Китаєм, воно використало б жорстку стратегію Китаю, щоб придушити фінансові інновації у нашій власній країні”.

Законопроєкт, з більшою ймовірністю, буде переданий до Сенату наступного року, де до нього можуть бути внесені різні поправки від інших законодавців США. Як тільки обидві палати схвалять ідентичний законопроєкт, президент Джо Байден зможе підписати його як закон.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.