DOGE

Спільнота мемного DOGE обговорить зниження комісії в мережі

Ілон Маск знову підтримав ініціативу.

Розробник Dogecoin Росс Нікол заявив, що має намір вдруге публічно обговорити питання про зниження комісії тестової мережі DOGE в прямому ефірі, в цю середу. Він зазначив, що багато учасників крипторинку як і раніше скептично ставляться до ініціативи.

На початок літа, комісія складала близько $ 0,4. Це в 42 рази нижче, ніж, наприклад, у bitcoin в останні п’ять місяців. Найближчий таргет розробників «доджа» знаходиться на рівні $ 0,01 або в 40 разів менше поточного рівня.

Ілон Маск підтримав Нікола, опублікувавши повідомлення під новиною в Twitter.

«The Dogefather» раніше заявляв, що комісія повинна бути скорочена в 100 разів. Крім того, і пропускна здатність мережі повинна стати вище. Швидкість пошуку блоку і його розмір, на думку підприємця, слід збільшити в 10 разів.

Котирування відреагували на повідомлення дуже слабо. Крім того, на них сьогодні вплинула інформація про те, що співзасновник токена вперше за останні вісім років придбав DOGE. Він повідомив про це у своєму Twitter.

За даними Coinmarketcap, за останню добу Dogecoin втратив у вартості близько 20%.

Dogecoin

Нагадаємо, що розробники протоколу Loopring анонсували запуск DOGE на Ethereum минулого тижня. Тепер постачальники ліквідності можуть використовувати пару renDOGE / ETH.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.