8 Грудня 2021 в 20:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Спільнота EOS зупинила виплату $250 млн компанії Block.one, що запустила проєкт.

EOS
Share this page to Telegram

Учасники спільноти EOS проголосували за зупинку регулярних виплат на користь компанії Block.one, яка спочатку організувала проєкт. На думку противників заохочення компанії, вона більше не діє на користь проєкту.

За підсумками голосування було прийнято рішення про зупинку випуску 67 млн. EOS ($250 млн), які повинні були бути розподілені протягом наступних 6-7 років, пише The Block. Рішення також зачіпає співзасновника Tether Брока Пірса, якому, за твердженням Block.one, мала відійти половина токенів.

«За згодою абсолютної більшості мережа EOS взяла своє майбутнє у власні руки, проголосувавши за усунення Block.one та припинення видачі ним токенів. Це початок нової епохи для EOS і відображення можливостей блокчейну, завдяки яким спільнота може виступити проти корпоративних інтересів, які не збігаються з його власними інтересами», – заявив глава EOS Network Foundation Ів Ла Роуз.

Block.one зібрала $4 млрд у ході ICO для запуску блокчейну EOS, що відбувся у червні 2018 року. Компанія також мала отримати 100 млн токенів EOS або близько 10% від загальної емісії протягом 10 років як компенсацію за підтримку проєкту. Відповідно до EOS Network Foundation, у наступні роки Block.one розчарувала спільноту незадовільною роботою з просування реального застосування EOS. Зокрема, компанія запустила соціальну мережу Voice, яку відмовилася розміщувати на основному блокчейні. Згодом вона анонсувала децентралізовану біржу Bullish, яка також не використовує EOS.

У серпні 2021 року було сформовано організацію EOS Network Foundation (ENS), до якої увійшли учасники мережі та виробники блоків. Її очолив Ла Роуз – колишній директор провідного виробника блоків EOS Nation. У листопаді Ла Роуз проголосив новий вектор розвитку EOS без участі Block.one, назвавши проєкт провалом.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар