Новини Dogecoin

SpaceX прийме оплату в Dogecoin за доставлення супутника на місячну орбіту

Космічний апарат буде запущений в космос за допомогою ракети-носія Falcon 9 вже в наступному році.
Американська космічна компанія SpaceX вперше в історії візьме оплату в Dogecoin для виведення 40-кілограмового супутника в космос в рамках місячної місії DOGE-1 канадської компанії Geometric Energy Corporation. Доставлення супутника на місячну орбіту буде здійснено за допомогою ракети-носія Falcon 9.

За словами віцепрезидента SpaceX з комерційних продажу Тома Очінеро, ця місія продемонструє застосування криптовалюти за межами навколоземної орбіти та закладе основу для міжпланетної торгівлі. Цю інформацію в Twitter підтвердив генеральний директор SpaceX Ілон Маск. За його словами, запуск супутника буде здійснено вже в наступному році.

Dogecoin також був обраний як розрахункова одиниця для всіх угод між SpaceX і Geometric Energy Corporation в рамках місячної місії DOGE-1. Станом на 10:20 альткоін торгується на рівні $ 0,55. Курс цифрової монети впав після того, як генеральний директор SpaceX Ілон Маск взяв участь в гумористичному шоу Saturday Night Live і згадав Dogecoin. 9 травня цифрова монета подешевшала до $ 0,41, хоча ще днем ​​раніше монета досягла максимуму на позначці $ 0,73.

1 квітня Ілон Маск писав в Twitter, що SpaceX відправить Dogecoin на Місяць в прямому сенсі. Після цього підприємець не уточнював, чи було це висловлювання жартом або його компанія дійсно збирається відправити альткоін на супутник Землі. Після публікації цього твіта, вартість Dogecoin всього за пів години зросла на 20%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *