Sotheby's

Sotheby’s продасть найстаріший у світі NFT

Аукціонний будинок влаштує розпродаж невзаємозамінних токенів з 3 по 10 червня. Для покупки будуть доступні 27 лотів, в тому числі геометрична анімація цифрового художника Кевіна Маккоя, створена в травні 2014 року.
Аукціонний будинок Sotheby’s продасть найстаріший у світі невзаємозамінний токен, створений в травні 2014 року. Йдеться про геометричну анімацію «Quantum» цифрового художника Кевіна Маккоя, пише Reuters. Продаж NFT пройде на онлайн-аукціоні Natively Digital: Curated NFT Sale з 3 по 10 червня. Крім анімації Маккоя аукціонний будинок продасть ще 26 робіт, поміж яких, наприклад, NFT-токен з колекції CryptoPunk.

Стартова ціна лотів складе $ 100, оплатити покупку можна буде за допомогою біткоіна, Ethereum і фіатних валют. Після завершення торгів NFT-токени будуть відправлені на криптогаманці покупців.

У травні Sotheby’s вперше у своїй історії дозволив оплатити покупку картини криптовалютою. Першим лотом аукціонного будинку, проданим за криптовалюту, стала робота художника Бенксі.

Sotheby’s – один з найбільших і найстаріших у світі аукціонних будинків, який був заснований в 1744 році. Основна частина лотів аукціонного дому – це предмети розкоші та мистецтва.

NFT-токени унікальні та не піддаються поділу. Такі маркери використовуються для підтвердження права власності на об’єкт, їх не можна замінити без згоди власника.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *