Lightning Network

Solana та Lightning Network привернули увагу співзасновника Stripe

Співзасновник та президент Stripe Джон Коллісон не виключив, що в майбутньому платіжна компанія може відновити підтримку криптовалюту. В інтерв’ю CNBC він зазначив, що на ринку з’явилося багато рішень, які привернули його увагу.

Останнім часом з’явилося багато розробок, спрямованих на те, щоб зробити криптовалюти кращими. Зокрема, зробити їх масштабованими та прийнятними як спосіб оплати», — сказав він.

Коллісон уточнив, що звернув увагу на низку інноваційних проєктів на кшталт блокчейну Solana та мережі мікроплатежів біткоїну Lightning Network.

У 2015 році Stripe дозволила своїм клієнтам здійснювати біткоін-платежі, проте відмовилася від підтримки цифрового золота на початку 2018 року через його волатильність та тривале підтвердження транзакцій.

Пізніше Коллісон не відкинув повернення підтримки першої криптовалюти в майбутньому.

У 2019 році компанія вийшла із проєкту Diem від Meta. Представники Stripe тоді заявили, що стейблкоїн має потенціал, але компанія поки що сфокусується на підтримці проєктів, що розвивають онлайн-комерцію в глобальному масштабі.

У лютому 2021 року до ради директорів процесингового сервісу увійшов ексглава Банку Англії Марк Карні, який раніше ініціював розгляд запуску національної цифрової валюти у Великій Британії.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року Stripe оголосила про набір розробників та дизайнерів у криптовалютний підрозділ «для створення майбутнього Web3-платежів».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *