16 Січня 2023 в 20:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Solana подорожчала на 137% з початку року

Solana
Share this page to Telegram

Solana завершила минулий рік на мінорній ноті, утримуючись нижче за відмітку $10. Проте за останні два тижні монета продемонструвала зростання і з початку 2023 року подорожчала майже на 137%. Станом на 16 січня актив розташовувався вище за рівень $23.

Подібна динаміка монети обумовлена загальним позитивом на крипторинку. Також слід зазначити, що минулого місяця глава Ethereum Віталік Бутерін у позитивному ключі висловився з приводу Solana і зазначив, що вірить у її сталий розвиток. Звісно, це також дало певні дивіденди.

Своєю чергою фахівці з Messari наголосили, що екосистема Solana почувається стабільно.

Мережеві показники, обсяги транзакції та активність облікових записів у блокчейні майже досягла тих значень, які спостерігалися ще до відомого краху криптомайданчика FTX.

Раніше наша команда повідомляла: протягом останніх двох тижнів покупці багато в чому перехопили ініціативу на ринку. На цьому тлі вперше за тривалий час загальна капіталізація сегмента досягла рівня $1 трлн. За словами аналітиків, головним вигодонабувачем від зростання апетиту до ризику з боку інвесторів стали цифрові валюти.

Експерти сходяться на думці, що багато в чому індустрія подолала наслідки резонансного краху FTX. Однак багато зараз залежатиме від макроекономічної картини, де дії ФРС матимуть вирішальне значення.

Інфляція в США знижується шість місяців поспіль, а тому багато інвесторів очікують на поступальне пом’якшення монетарної політики американського відомства. Нерідко зустрічаються прогнози, що у лютому регулятор підвищить ключову ставку рефінансування лише на 25 базисних пунктів, що зіграє на руку сегмента цифрових активів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар