Solana

Solana Labs створила протокол для криптоплатежів Solana Pay

Solana Labs запустила платіжний протокол Solana Pay, що дозволяє продавцям приймати криптовалютні платежі безпосередньо від споживачів.

За допомогою Solana Pay продавці зможуть приймати стейблкоїн USDC, власний токен Solana та інші токени на основі цього блокчейну. Транзакції будуть миттєвими, а продавці отримуватимуть платежі у режимі реального часу.

Solana Pay розроблений у партнерстві з Circle, Checkout.com та компанією з обробки платежів Citcon з інтеграцією цифрових гаманців від Phantom, FTX та Slope.

Circle дозволить продавцям приймати USDC через обліковий запис Circle, де також можна конвертувати кошти назад у фіат. З іншого боку, Phantom дозволить здійснювати транзакції через Solana Pay.

Solana Labs також співпрацює з Shopify, щоб продавці могли приймати криптовалютні платежі через Solana Pay, але ця інтеграція ще не запущена.

Відповідаючи на запитання, чи планує Solana Pay конкурувати з такими компаніями, як Visa та Mastercard, глава відділу платежів Solana Labs Шераз Шер сказав, що Solana Pay швидше «намагається змінити всю парадигму платежів на ту, яка дає продавцям контроль за децентралізованими рішеннями, не що вимагають дозволу, і включає нові можливості комерції у web3».

Ми впевнені, що розробники основних протоколів в екосистемі дозволять мережі обслуговувати сотні мільйонів користувачів і підтримувати такі варіанти використання, що масштабуються, як торгові платежі, — сказав Шер.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.