Новини Solana

Solana і Cosmos продовжують рватися вгору з двозначним прибутком

Solana перейшла на інший рівень бичачого циклу, піднявшись на 450% від липневих мінімумів. У минулі вихідні токен злетів до позначки $ 100, всього через день після того, як підтримка залишилася на рівні $ 65. Денне закриття вище $ 100 викликало ще один ривок вгору, і Solana майже скоротила розрив до $ 120.

На відміну від Solana та інших обраних альткоінів – Cosmos, Ethereum, Polkadot і інших, ринок криптовалют показує невеликий мінус.

Solana

Успішна липнева серія Solana сповільнилася тільки на рівні $ 80, після чого була протестована підтримка на рівні $ 70 і $ 65. На минулих вихідних почалося відновлення, і ціна піднялася до $ 100.

Далі перш ніж скоректуватися, токен ненадовго піднявся вище $ 100, протестувавши нову верхню підтримку на $ 90. Денне закриття вище $ 100 призвело до того, що у вівторок під час азійської сесії бики повернули собі контроль. В результаті SOL злетів до $ 120, досягнувши ще одного рекордного максимуму в $ 118.

Ралі далеко не закінчено, оскільки воно підтримується страхом втратити покупки за вигідною ціною (FOMO) і підвищеним апетитом інституційних гравців. MACD дуже бичачий і підтверджує потенціал підйому вище $ 120.

Solana

Cosmos

Cosmos, як і Solana, також знаходиться, обчислюючи прибуток двозначними числами. На момент написання ATOM торгувався на рівні $ 24,86, і тепер бики концентруються на подоланні опору на рівні $ 25. Ще одне денне закриття вище цього бар’єру наблизить ATOM до $ 28, де він виявиться всього в $ 4 від свого історичного максимуму.

Судячи з загальної технічної картини, тренд сприяє бикам. Індикатор розбіжності сходження ковзних середніх (MACD) підкреслює тривале ралі, піднімаючись вище середньої лінії.

Cosmos

Попри ралі, згідно з індексом відносної сили (RSI) Cosmos ще не перекуплений. Подальше зростання відбудеться, якщо RSI увійде в область перекупленості вище 70. Отже, потенціал зростання до $ 28 залишається величезним.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *