Solana

Solana Foundation запустила програму оренди серверів для валідаторів

Що стоїть за розвитком блокчейн-проєкту Solana некомерційна організація Solana Foundation відкрила для валідаторів можливість запуску нод на серверному обладнанні.

«Серверна програма дозволяє нинішнім і майбутнім операторам нод Solana отримати доступ до високоякісних серверів без операційної системи та іншого програмного забезпечення з гнучкими щомісячними контрактами від провайдерів дата-центрів», – йдеться в заяві.

Потенційним орендарям необхідно зареєструватися в програмі, пройшовши процедуру KYC. Після підписання угоди вони отримають доступ до обладнання.

Термін мінімальної оренди – місяць, а максимальна кількість серверів на валідатора обмежена двома.

Партнерами Solana Foundation виступили оператори дата-центрів Equinix, Lumen та Stackpath. У фонді розраховують розширити їх число в найближчі місяці.

Згідно із заявою, організація не отримує прибутку від продажу партнерами обчислювальних потужностей.

«Ця додаткова програма відкрита для всіх, хто хоче допомогти захистити мережу, запустивши власну ноду», – заявили в Solana Foundation.

Нагадаємо, 14 вересня 2021 року в основній мережі Solana стався масштабний збій, в результаті якого нові блоки не випускалися понад 16 годин.

Повну функціональність блокчейну відновили менш ніж за добу після перезапуску. Причиною збою розробники назвали DoS-атаку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *