24 Грудня 2022 в 13:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Соціальна активність XRP злетіла до тримісячного максимуму

XRP
Share this page to Telegram

LunarCrush, популярний сервіс відстеження крипто-соціальних взаємодій, повідомив про стрімке зростання згадок XRP на різних платформах соціальних мереж, включаючи Twitter. У недавньому твіті LunarCrush зазначив, що згадки XRP у соціальних мережах, що вимірюються щодня, вчора зросли до 57 460.

У твіті пояснюється, що ця цифра є найвищим піком згадок криптоактиву в соціальних мережах за три місяці.

«Сьогодні ми спостерігаємо стрімке зростання соціальної активності XRP. Щоденна кількість згадок XRP у соціальних мережах досягла 57,46 тис., що є найвищим показником за останні 90 днів», – зазначили у LunarCrush.

Крім того, LunarCrush зазначив, що загальна кількість згадок XRP у соціальних мережах за останні три місяці становила близько 1,24 мільйона. Розвиток подій передбачає сплеск інтересу до XRP серед ентузіастів криптовалюти.

Згідно з даними XRPL Services, кількість власників рахунків XRP перевищила позначку в 4,5 мільйона, досягнувши рекордного рівня в 4508817 на момент написання. Таким чином, за два неповні місяці з кінця жовтня кількість власників XRP зросла на 160 000 акаунтів.

Сплеск кількості нових акаунтів у XRP Ledger спостерігався на початку листопада, і пік його припав на 13 листопада. Ймовірно, це пов’язано із запуском NFT на XRP Ledger. За даними Bithomp, за час з моменту набуття чинності поправкою XLS-20 користувачі створили 698 819 NFT в реєстрі XRP.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар