18 Липня 2023 в 06:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Слабкість долара США – основа для цінового зльоту біткоїна

Біткоін
Share this page to Telegram

Протягом 2022 року долар США та біткоїн рухалися у протилежних напрямках: у міру того, як біткоїн падав, індекс долара США зміцнювався. Цікаво, що максимум DXY 2023 майже збігся з мінімумом біткоїна у 2023 році. Це говорить про те, що біткоїн має тенденцію отримувати вигоду зі слабкості долара.

За останні кілька місяців на графіках DXY та BTC спостерігалося кілька цікавих моментів. Насамперед обидва активи торгуються в горизонтальному каналі; біткоїн увійшов до нього до середини минулого року, індекс долара наздогнав його за кілька тижнів пізніше.

У першому кварталі, коли DXY торгувався у стелі налаштування, біткоїн вагався у мінімумів. І щоразу, коли BTC торгувався на висоті період із квітня до травня, DXY створював мінімуми.

Зараз долар торгується нижче за налаштування, це випливає з графіка. Такий ведмежий рух можна вважати провісником значних втрат. Біткоїн, навпаки, намагався пробитися вище за верхню лінію тренду. Якщо цей імпульс збережеться, ми можемо стати свідками ще однієї висхідної хвилі BTC.

BTC

Перш ніж робити остаточні висновки, важливо згадати про поточні ринкові умови та настрої. За останні кілька тижнів на ринку відбулося кілька бичачих подій, у тому числі потік заявок на біткоїн-ETF та перемога Ripple у суді над SEC. Однак позитивний ефект уже майже зійшов нанівець.

Нещодавно коефіцієнт співвідношення пропозиції стейблкоїнів та біткоїну досяг максимуму 2023 року, після чого одразу стався відкат. Такі стани зазвичай очікуються у періоди одужання. Індекс порівнює ринкову капіталізацію монети із сукупною ринковою капіталізацією всіх стейблкоїнів. Зазвичай низькі значення вважаються здоровими, оскільки вони вказують на високу пропозицію стейблкоїнів.

Таким чином, можна стверджувати, що поточне відхилення вниз, як правило, готує ґрунт для повторного зростання купівельного тиску та цінового прориву. Проте розвороту біткоїна очікується лише тоді, коли низхідний тренд стабілізується.

BTC
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар