18 Лютого 2022 в 21:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SKALE запускає екосистемний фонд на $100 млн.

ETH
Share this page to Telegram

Фонд, який збігається з березневим запуском SKALE V2, розпочне з 5 мільйонів доларів у вигляді грантів для ігрових проєктів блокчейну.

SKALE, мультиланцюгове рішення для масштабування Ethereum сьогодні оголосило про програму екосистеми вартістю 100 мільйонів доларів, щоб стимулювати розробників до створення на своїй платформі.

SKALE, запущена у 2018 році, є децентралізованою мережею блокчейнів, спочатку побудованою на Ethereum, з акцентом на запуск децентралізованих додатків з високою швидкістю і низькою вартістю.

«Нам пощастило, що ми маємо можливість залучити фінансування у розмірі 100 мільйонів доларів прямо зараз», — сказав співзасновник SKALE, Джек О’Холлеран, в інтерв’ю CoinDesk на конференції Ethereum у Денвері. «Ми могли б використати гроші, щоб найняти сотні людей. Ми подумали, що краще видати його командам, які будують SKALE».

Фонди екосистеми, розмір яких часто досягає дев’ятизначної суми, відіграють важливу роль у залученні інженерів до створення конкретного блокчейн-проєкту. Подати заявку на грант можуть підприємства, що належать до категорії від протоколів децентралізованого фінансування (DeFi) до невзаємозамінних токенів (NFT) та децентралізованих автономних організацій (DAO). Кошти також зазвичай присуджуються як у криптовалюті, так і у фіаті, і зазвичай обумовлюються періоди наділення правами.

Перші гранти SKALE у розмірі 5 мільйонів доларів будуть надані проєктам, орієнтованим на швидкорослий сектор ігор з блокчейном, включаючи ігри «грай, щоб заробити» (P2E) та метавсесвіт. У стартовій програмі SKALE співпрацює з організацією Network of Decentralized Economics (NODE), що базується в Ліхтенштейні.

SKALE заявляє, що замість однієї організації, що надає 100 мільйонів доларів, у процесі випуску братиме участь різні групи, у тому числі відомі корпорації, DAO та некомерційні організації.

“Це дуже сучасна криптографічна модель видачі грантів”, – сказав О’Холлеран.

Ініціатива нової екосистеми розпочнеться у березні, одночасно із запуском нового оновлення SKALE, SKALE V2. О’Холлеран сказав, що CoinDesk V2 дозволить користувачам перемикатися між ланцюжками SKALE менш ніж за хвилину та без необхідності платити високі збори за газ. Він також вважає, що сотні програм зараз очікують запуску в мережі після розгортання оновлення.

«Ми перебуваємо в переломному моменті для всієї галузі, — каже О’Холлеран. Існує так багато вимог до розробників для розгортання продуктів web3. Наша команда ніколи не була такою зайнятою, як зараз».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар