Sino Global Capital

Sino Global Capital запустила фонд на $ 200 млн для інвестицій в DeFi- і NFT- інфраструктуру

Китайська венчурна фірма Sino Global Capital оголосила про запуск фонду на $ 200 млн. Кошти підуть на підтримку стартапів в мережах Solana та Ethereum, в тому числі пов’язаних з DeFi- і NFT-інфраструктурою, пише The Block.

«Значну» частина коштів в закритий Liquid Value Fund I внесли такі партнери, як FTX. Венчурна фірма брала участь в передостанньому раунді фінансування біржі криптодеривативів в липні.

За даними видання, до поточного моменту Sino Global Capital також проінвестувала в Solana, Serum і Wintermute. Участь в таких проєктах як LayerZero, Clear pool, Orca переоформлять на новий фонд.

Sino Global Capital планує дотримуватися інвестиційного підходу «знизу-вгору» і віддавати перевагу стартапам з Індії.

«Ми підтримаємо підприємців зі схожими цінностями у вигляді створення високої довіри та довгострокового вибудовування екосистеми. Ми продовжимо агресивний пошук і взаємодія з кращими командами в Індії », – пояснив CEO фірми Меттью Грем.

Нагадаємо, у вересні ForkLog повідомляв, що влада Індії планують ввести оподаткування біткоін-бірж і операцій з цифровими активами замість заборони криптовалют.

У січні в парламент цієї країни внесли законопроєкт, який передбачає заборону криптовалют. Однак документ так і не представили. У червні Bloomberg повідомив про плани уряду країни розглянути можливість регулювання класу цифрових активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.