27 Січня 2023 в 20:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Silvergate зупинив виплату дивідендів з акцій

Silvergate
Share this page to Telegram

Каліфорнійський криптобанк Silvergate Capital призупинив виплату дивідендів за своїми акціями класу А, щоб подолати кризу ліквідності

Криптовалютний банк Silvergate Capital зупинив виплату дивідендів за акціями класу А. Про це компанія повідомила в офіційному пресрелізі. У компанії стверджують, що рішення обумовлене необхідністю зосередитись на «підтримці високоліквідного балансу».

У компанії також запевнили, що продовжать зберігати на корпоративному балансі більше грошей, ніж зберігають від імені клієнтів. Представники Silvergate додали, що рада директорів криптобанку ухвалюватиме рішення про відновлення дивідендів на щоквартальній основі залежно від умов на фінансових ринках.

Silvergate

На тлі новин акції криптобанку SI на Nasdaq звалилися майже на 5% до 13,4, згідно з даними TradingView. Ринкова капіталізація Silvergate скоротилася до $424,8 млн.

Раніше каліфорнійський банк повідомив про збитки у розмірі $1 млрд за IV квартал 2022 року через кризу довіри у криптогалузі, спричиненої колапсом криптовалютної біржі FTX. У банку запевняють, що збитки спричинені, в основному, продажем активів, який став вимушеним заходом після розвалу криптобіржі. У Silvergate також заявили, що перероблять та приберуть частину продуктів для цифрових активів та оцінять потік потенційних клієнтів цифрових активів.

Усього ж за IV квартал 2022 року клієнти криптобанку вивели криптовалюту на суму близько $8,1 млрд. За підсумками відтоку капіталу компанії довелося звільнити 40% персоналу, тобто 200 осіб. Загалом загальний обсяг депозитів Silvergate від клієнтів із цифровими активами знизився до $3,8 млрд наприкінці 2022 року.

Крах біржі FTX спровокував кризу для Silvergate, оскільки банк зберігав депозити FTX і Alameda Research, торгової фірми, що ґрунтується на краху криптовалютної біржі. У результаті раніше цього місяця банк заявив, що звільнить 40% свого персоналу після того, як за останні три місяці 2022 року клієнти зняли депозити у вигляді цифрових активів на суму близько $8,1 млрд. Це змусило криптовалютний банк продавати цінні папери та пов’язані з ними деривативи зі збитками.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар