Sygnum

Швейцарський банк Sygnum додав зберігання токена Internet Computer

Швейцарський криптовалютний банк Sygnum запускає кастодіальні та банківські послуги для токена-утиліта Internet Computer (ICP).

Представник Sygnum оголосив, що власники ICP зможуть розміщувати свої маркери в сегрегованих гаманцях банку інституційного рівня. Це перший банк, який зробив таку пропозицію і запустив торгівлю ICP 11 травня.

На другому етапі розгортання підтримки ICP Sygnum планує запустити набір банківських послуг для токена, включаючи спотову торгівлю і торгівлю опціонами. В майбутньому також планується пропонувати позики, що дозволить клієнтам отримати доступ до ліквідності шляхом токенів ICP.

Крім надання послуг зі зберігання і торгівлі токеном ICP Sygnum є членом Інтернет-комп’ютерної асоціації (Internet Computer Association), розташованої в Женеві, яка просуває Інтернет-комп’ютерну мережу.

Інтернет-комп’ютер, розроблений некомерційною науково-дослідною організацією з Цюриха Dfinity Foundation, являє собою децентралізований блокчейн-проект, покликаний розширити функціональність загальнодоступного інтернету. Зокрема, проєкт має намір перейти від стандартних інтернет-протоколів до загальнодоступного глобального суперкомп’ютера, заснованому на власному протоколі ICP.

Тижнем раніше токен ICP дебютував на основних світових криптобіржах – Coinbase Pro, Binance, Huobi та OKEx. Після п’яти років розробки та численних листингів токен ICP показав параболічне зростання, ставши 12 травня четвертою за величиною ринкової капіталізації криптовалютою, а його ціна на біржі Binance досягла $ 3093.

Потім токен ICP втратив понад 60% ринкової вартості та на момент написання оцінювався в $ 196. За даними CoinMarketCap, зараз ICP займає дев’яту позицію з ринковою капіталізацією $ 24 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *