16 Січня 2023 в 21:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Штучний інтелект відмовився передбачити курс біткоїна

Біткоін
Share this page to Telegram

Експерти з Finbold вирішили запитати у штучного інтелекту (ШІ) тестової платформи ChatGPT, яким буде курс криптовалюти біткоїн (BTC) у 2030 році. Він не дав точну цифру. Цей майданчик став популярним завдяки здібності з високою точністю вирішувати широке коло завдань. Однією з областей, де можна використовувати цей інструмент, стала торгівля активами.

Аналітики з Finbold припустили, що ChatGPT зможе дати досить точний прогноз, орієнтуючись на історичні дані про ціни BTC, відомості про ринки, технічний та фундаментальний аналіз та інші показники. Зрештою, ШІ не зміг спрогнозувати точний курс і визнав, що назвати ціну біткоїна у довгостроковій перспективі складно.

Штучний інтелект послався на високу волатильність ринку та неясність правил регулювання. Однак, платформа на базі ШІ запевнила, що найближчими роками флагманська криптовалюта має потенціал для зростання, зазначивши: це можливо, завдяки розвитку технологій і масовому поширенню та застосуванню активу.

ШІ запевнив, що курс цифрового золота дуже мінливий і залежить від багатьох зовнішніх факторів, таких як урядові закони, економічні умови та технологічні досягнення. Платформа повідомила: у міру зростання ринку криптовалют все більше людей дізнаються про потенціал цифрових валют. Це дозволяє говорити про можливе зростання попиту та котирувань.

Інструмент ChatGPT знаходиться на експериментальній стадії свого розвитку. Початкові прогнози від ШІ показали, що його можна використовувати для автоматизації повторюваних завдань, таких як моніторинг цін та торгівля ринковими активами. Фінансові аналітики заявили: ChatGPT може допомогти трейдерам приймати інвестиційні рішення, навчаючись створювати звіти про ринкові тенденції, ціни та інші дані.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар