Криптовалюта

Штат Небраска дозволить банкам надавати криптопослуги

Законодавці штату Небраска просуваються вперед з ініціативою, яка дозволила б державним банкам пропонувати криптовалютні сервіси.

Сенатори схвалили документ в першому з трьох необхідних голосувань в законодавчому органі, причому 39 законодавців проголосували за прийняття законопроекту.

Запропонований республіканцем Майком Флад в січні Білл 649 спрямований на прийняття Закону про фінансові інновації Небраски та створення депозитарних установ в області цифрових активів, а також передбачає статут, експлуатацію, нагляд і регулювання таких організацій.

Ця ініціатива зробить Небраску другим штатом США, де буде створена офіційна хартія для банків на основі криптовалюти, дозволяючи їм сприяти криптографічним транзакціям. Вайомінг був першим штатом, який створив свій перший криптобанк у вересні 2020 року.

Сенатор Флад заявив, що запропонував документ після розмови з одним підприємцем, який вирішив приєднатися до криптовалютного сектору в Вайомінгу. Флад вважає, що в штаті Небраска є можливість зайнятися прийняттям криптовалюта та отримати вигоду з технологій і фінансів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.