Shiba Inu

Shiba Inu додана на найбільшу і найстарішу криптобіржу Туреччини

Друга за величиною «породиста» криптовалюта Shiba Inu буде зареєстрована на найбільшій і найстарішій турецькій криптовалютній біржі BTCTurk.

Згідно із заявою в четвер, користувачі зможуть вносити та виводити маркери SHIB 15 жовтня, починаючи з 15:00.

За останні два місяці мем-монета набирала обертів на біржах. На цьому тижні, як уже повідомляв HCN, Shiba Inu потрапила на найстарішу криптовалютну біржу Індії ZebPay.

Coinbase підтримала криптовалюту у вересні, причому менш ніж за місяць SHIB стала найбільш продаваною монетою на найбільшій американській біржі.

Базована в Стамбулі біржа BTCTurk працює з 2013 року і залишається провідною біржею в країні.

Водночас кілька турецьких торгових платформ закрилися, в тому числі платформа Coinzo, припинила надавати свої послуги. Цього понеділка майданчик оголосила, що всі її клієнти повинні вивести свої кошти.

Ще одна велика біржа Thodex припинила свою роботу після того, як у квітні разом з грошима клієнтів пропав її генеральний директор. Пізніше з’ясувалося, що він втік до Албанії. Vebitcoin також закрилася, оскільки влада почала кримінальне розслідування.

У квітні центральний банк Туреччини заборонив платежі в криптовалюті за товари та послуги, а минулого місяця президент Реджеп Таїп Ердоган заявив, що країна знаходиться в стані війни з криптовалютами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *